Ana sayfa Vergi Basit usul mükelleflerin yanında çalışanların 07/2020 sigortası nasıl onaylanır?

  Basit usul mükelleflerin yanında çalışanların 07/2020 sigortası nasıl onaylanır?

  81
  0

  Basit usul mükellefim var ve yanında işçi çalıştırıyor. Nasıl bir işlem yapıp 07/2020 dönemi için sigortasını onaylamam gerekiyor?

  Mükellefiyet ve beyannamenin verilebilmesi için VD’den şifre alınacak. Beyannamenin sadece SGK kısmı doldurularak verilecektir.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here