Ana sayfa Duyurular Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı Konferansı 9 Kasım’da

Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı Konferansı 9 Kasım’da

Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı Konferansı 9 Kasım’da Akıllı Araçlar

39
0

Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı (IAEC), 9-12 Kasım tarihlerinde sanal platformda gerçekleştirilecek.

Yayınlanma tarihi: 30 Ekim 2020 Cuma

Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı (IAEC), 9-12 Kasım tarihlerinde sanal platformda gerçekleştirilecek.
 
‘Bağlantılı Araçlar ve Akıllı Altyapı’ temalı konferansa, önde gelen otomotiv firmaları ve üniversiteler katılacak. IAEC, otomotiv sanayinde mühendislik alanında atılması gereken adımların ve uzman görüşlerinin teknik bir perspektif ile katılımcılara aktarılmasını amaçlıyor.
 
5G VE OTONOM ARAÇLAR
 
4 gün sürecek konferansta ‘Kolaylaştırıcılar-Nesnelerin İnterneti ve 5G’, ‘Veri Yönetimi, Bulut Bilişim ve Siber Güvenlik’, ‘Bağlantılı Araçlarda İletişim Güvenliği’, ‘Otonom Araçlar’, ‘OPINA Projesi Tanıtımı’ ‘Akıllı Şehirler’, ‘Bağlantılı Elektrikli Araçlar’, ‘Eğitim ve Ar&Ge’ konularına odaklanılacak.
 
Konferans OİB, OSD, OTEP, TAYSAD tarafından SAE (Society of Automotive Engineers) işbirliği ile 2016 yılından bu yana organize ediliyor.
 
Detaylı bilgi için: https://iaec.ist

 

 


Kaynak: İtoHaber.com – Tam Link https://www.itohaber.com/haber/guncel/213281/baglantili_araclar_ve_akilli_altyapi_konferansi_9_kasim_da.html
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here