Ana sayfa Dünya Avusturya’da 2019 yılı Ekim ayı ile 2020 yılı Ekim ayı dönemi enflasyon...

  Avusturya’da 2019 yılı Ekim ayı ile 2020 yılı Ekim ayı dönemi enflasyon oranı %1,3 oldu

  191
  0

  Avusturya İstatistik Kurumu verilerine göre, Avusturya’da 2019 yılı Ekim ayı ile 2020 yılı Ekim ayı dönemi enflasyon oranı %1,3 olarak kaydedildi. Eylül dönemi enflasyon oranı %1,5 olarak kaydedilmişti.

  Söz konusu dönemde özellikle, konut ile su ve enerji fiyatlarında artış gerçekleşirken, akaryakıt fiyatlarında düşüş gerçekleşti.


  Kaynak: T.C. Ticaret Bakanlığı / Viyana Ticaret Müşavirliği
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here