Ana sayfa Ekonomi Avrupa Ekonomisi İçin Yeni Önlemler

  Avrupa Ekonomisi İçin Yeni Önlemler

  1230
  0

  AVRUPA EKONOMİSİNDE YATIRIM FONLARI!

  Avrupa’da artık normal karşılanan ekonomik belirsizliğe karşı ekonomiyi canlandırmak için yatırım fonları kullanılacak!

  Avrupa Birliği bu sayede yatırım planı çerçevesindeki kredilerini birleştirerek yatırımların yeniden attırmayı ve daha fazla istihdam oluşturmayı planlıyor.

  Avrupa Komisyonu Bölgesel Politikalar Komiseri Corina Cretu ise, KOBİ’lere çok fazla destek olunduğunu ve bu sayede vatandaşlara istihdam imkânı oluşturabildiklerini belirtti.

  Kaynak: Euronews

  Tarih: 5 Mart 2017

  Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here