Ana sayfa Haberler Antalya yaş sebze ve meyve ihracatı rakamları

Antalya yaş sebze ve meyve ihracatı rakamları

574
0

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Başkanı Hakkı Bahar, Antalya’nın 2018 yılına ilişkin yaş sebze ve meyve ihracat rakamlarını açıkladı.

Açıklamaya göre 2018 senesinde Antalya’da 449 milyon dolarlık yaş sebze ve meyve ihracatı gerçekleşti.

Ayrıca bölgede, madencilik sektöründe ihracattan 485 milyon dolar, kimyevi maddeler ihracatından ise 166 milyon dolar kazanç elde edildiği belirtildi.

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here