Ana sayfa Haberler Amerikalı yatırım bankasından dev satın alma

Amerikalı yatırım bankasından dev satın alma

713
0

Amerikalı yatırım bankası Morgan Stanley, kaynak yönetimi ve finansal raporlama alanlarında hizmet veren Kanada merkezli Solium Capital’ı bünyesine kattı.

Söz konusu devralma için Morgan Stanley 900 milyon doları gözden çıkardı.

Böylece Amerikalı banka, 2008 yılında yaşadığı mali krizin ardından ilk defa böylesine büyük bir satın alma gerçekleştirmiş oldu.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here