Ana sayfa Ülkeler Amerikalı Banka Yöneticileri, Konsolosluk Vakasından Sonra, Suudi Arabistan Yatırım Konferansına Tepkili

Amerikalı Banka Yöneticileri, Konsolosluk Vakasından Sonra, Suudi Arabistan Yatırım Konferansına Tepkili

760
0

Amerikalı Banka Yöneticileri, Konsolosluk Vakasından Sonra, Suudi Arabistan Yatırım Konferansına Tepkili

HSBC, Standard Chartered, Credit Suisse gibi kuruluşların yöneticileri, geçen hafta Türkiye’de Suudi Arabistan konsolosluğunda meydana gelen Suudi gazetecinin ortadan kaybolması olayına tepki olarak, Suudi Arabistan’da gerçekleşecek yatırım fuarına katılmaktan vazgeçtiklerini söylediler.

Reuters’a konuşan HSBC yetkilisi “John Flint Yatırım Konferansına katılmayacaktır” dedi.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe News veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here