Ana sayfa Şirketler Amazon’dan İş İmkanı!

Amazon’dan İş İmkanı!

1447
0

AMAZON.COM AVRUPA’DA 15.000 KİŞİ, İNGİLTERE’DE 5.000 KİŞİ CİVARINDA ELEMAN ALACAK!

Amazon.com Brexit açıklamalarına ve çalkantılı piyasalara rağmen İngiltere’de 5.000 kişi eleman alacağının müjdesini verdi.

Şirket daha önceden 2.000 kişiye istihdam sağlayacağını açıklayarak Brexit, kararına rağmen İngiltere’de yapacağı yatırımı arttıracağının sinyallerini vermişti ve sonrasında ise bu yılın sonuna kadar 5.000 kişiye iş olanağı sağlayacağını belirtti.

Aynı şekilde Google ve Apple da Brexit’e rağmen İngiltere’de yatırımlarını genişleteceğini açıklayan şirketler arasında yer aldı.

 

Kaynak: Euronews

Tarih: 27 Şubat 2017

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here