Ana sayfa Ülkeler Almanya en kötü Brexit Senaryosuna dahi hazırlıklı !

Almanya en kötü Brexit Senaryosuna dahi hazırlıklı !

563
0

Almanya en kötü Brexit Senaryosuna dahi hazırlıklı !

Alman Hükümet yetkilileri, hem vatandaşlar hem de sermaye sahibi işverenler için en kötü senaryolara hazırlıklı olduklarını belittikleri bir açıklama yaptılar.

Yetkililer, ayrıca Britanya’nın ufukta beliren Avrupa Birliği üyeliğinin iptali için önemli bir takım adımlar atıldığını ve İrlanda sınırına örülecek “sözde duvar” ın Brexit’in en önemli konularından birisi olduğunu vurgladı.


Kaynak:Reuters
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebe News veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here