Ana sayfa Haberler ABD NATO’da kalıyor!

ABD NATO’da kalıyor!

283
0

Son zamanlarda Amerikan medyasında ABD Başkanı Trump’ın, ülkesini NATO’dan çıkarmak istediği iddialarına yer veriliyordu.

Bu bağlamda ABD Temsilciler Meclisi’nde yapılan oylama ile Amerika’nin NATO’dan olası çıkışını engelleme amacı taşıyan yasa tasarısı 357 evet oyu ile kabul edildi. Sadece 22 kişi hayır oyu kullandı.

Ayrıca NATO üyelerinin ödemelerini düzenli olarak yapması gerektiğine de değinildi.

 

 

 

 

 


Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here