Ana Sayfa Ekonomi ABD-İran krizi: Petrolün varili 100 doları görecek uyarısı

ABD-İran krizi: Petrolün varili 100 doları görecek uyarısı

686
0
ABD-İran krizi: Petrolün varili 100 doları görecek uyarısı
Petrol fiyatlarının Amerika Birleşik Devletleri ile İran arasında yaptırım krizinin yaşanmasının sonucu olarak yıl sonunda 100 dolar seviyesine çıkması bekleniyor.

Enerji ve emtia şirketleri Trafigura ile Mercuri, petrolün varil fiyatının Noel’de 90 dolar ve yeni yılın başlarında 100 dolar seviyesine ulaşabileceğini duyurdu.


Kaynak:Euronews
Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Karen Audit veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

Önceki İçerikHam petrol fiyatları son 4 yılın zirvesinde
Sonraki İçerikReel Getiriyi Hesaplama (Makroekonomi) (Finans ve Sermaye Piyasaları)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz