Ana sayfa Duyurular AB Ar-Ge Fonları Bilgilendirme Webinarı 19 Kasım 2020

AB Ar-Ge Fonları Bilgilendirme Webinarı 19 Kasım 2020

65
0

İstanbul Sanayi Odası tarafından Avrupa Birliği Ar-Ge Programlarının sunduğu fırsatlara yönelik webinarlar düzenlenmektedir.

Bu kapsamda, madencilik, mineral ürünler, cam ve cam mamülleri, inşaat, orman ürünleri, mobilya, kağıt, basım yayın sektörlerine yönelik bir webinar gerçekleştirilecektir

19 Kasım Perşembe 14:00-16:00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında Ufuk 2020 ve Ufuk Avrupa Programları ile ilgili genel bilgilendirme yapılacaktır.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.


Kaynak: İMMİB
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here