Ana sayfa Duyurular 7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu 1. Taksit Ödemesini Yapmayı Unutmayın!!!

7020 Sayılı Yapılandırma Kanunu 1. Taksit Ödemesini Yapmayı Unutmayın!!!

1394
0

7020 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların 1. taksit ödeme dönemi başladı.

Kanunun getirdiği imkânlardan yararlanmaya devam edilmesi için ilk iki taksitin ödenmesi şarttır.

Bu nedenle, özellikle birikmiş borçların ödenmesine kolaylık sağlayan 7020 sayılı Kanundan yararlanmaya devam edebilmek için 31 Temmuz akşamına kadar ödemeyi unutmayınız.

Ödemeler,
1- http://www.gib.gov.tr internet sayfasından,
2- Anlaşmalı bankalardan,
3- Vergi dairelerinden,
yapılabilir.

***İnternet üzerinden yapılacak ödemelerde herhangi bir mağduriyetin oluşmaması için, tarayıcıya www.gib.gov.tr adresi yazılarak giriş yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Gelir İdaresi Başkanlığı

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here