Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmeliğe İlişkin Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı (30.01.2019 tarih...

Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmeliğe İlişkin Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı (30.01.2019 tarih ve 30671 sayılı Resmi Gazete’de Yayımlanan)

27
0
PAYLAŞ

Kurumumuz tarafından 8 Şubat 2019 tarihinde “Konkordato Talebine Eklenecek Belgeler Hakkında Yönetmelik” konulu bilgilendirme toplantısı Ticaret Bakanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kurumumuz Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK’un açılış konuşmaları yaptığı toplantıya çok sayıda bağımsız denetim kuruluşu temsilcisi katıldı.

Başkan Yardımcısı Derviş ALTINOK ve Daire Başkanı Hasan GÜL’ün, 2004 sayılı İcra ve İflas Kanununda yapılan değişiklikler ve Yönetmelik hakkında genel bilgiler vererek denetim kuruluşlarının Yönetmelik uyarınca yapılacak denetimlere ilişkin yükümlülüklerine vurgu yaptığı toplantıya, Kurumumuz uzmanlarından Gülşah GÜNAY’ın Yönetmelik ve sıkça sorulan sorulara ilişkin detaylı sunumu ile devam edildi.

Toplantı sonunda Daire Başkanı Hasan GÜL, Kurumumuz Uzmanları Sezayi TOPRAK, Gülşah GÜNAY ve Yusuf POLAT tarafından katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

İlgili sunuma ulaşmak için tıklayınız.

 

 

 

 

 


Kaynak: kgk.gov.tr
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK