Ana sayfa Duyurular 21 Eylül-2 Ekim 2020 tarihleri arasında Kadın İhracatçılara Yönelik Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel...

21 Eylül-2 Ekim 2020 tarihleri arasında Kadın İhracatçılara Yönelik Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek

120
0

Kadın Girişimcilere Yönelik Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’in bünyesinde 2018 yılında bir ilk olarak kurulan ve 54 üyesi bulunan TİM Kadın Konseyi, kadın ihracatçı sayısının artması, daha etkin olması, destek ve finansmana erişim konusunda bilincin artırılması hedefiyle çalışmalarını artırıyor. Bu kapsamda Covid-19 sürecinde daralan uluslararası ticaretin etkilerini, ihracatta yaşanan kaybı telafi etmek ve süreç sonunda oluşacak yeni dünya düzeninde daha güçlü bir şekilde yer almak için T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 21 Eylül – 2 Ekim 2020 tarihleri arasında Kadın İhracatçılarımıza Yönelik ve tüm sektörlerin katılımına açık Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Sanal Genel Ticaret Heyetimiz kapsamında, Şili, Peru, Kolombiya, Meksika pazarları hakkında bilgilendirmeye yönelik 21 Eylül 2020 Pazartesi tarihinde Webinar ve 21 Eylül-2 Ekim 2020 tarihleri arasında online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecektir.

Sanal Ticaret Heyetimize katılım bedeli 250 $ olup katılım sağlamak isteyen firmalarımızın https://bit.ly/2Y6rety adresindeki başvuru formunu doldurmaları ve katılım bedelini Meclisimizin aşağıda detayları yer alan hesabına 28 Ağustos 2020 Cuma günü saat 17:00’ye kadar yatırarak ödeme dekontunu ozkanaltuntas@tim.org.tr e-posta adresine iletmeleri rica olunur.

Etkinlik Taslak Programı:

21 Eylül 2020 – Webinar (Zoom programı aracılığı ile – https://zoom.us/)

* Saat detayları netleştirildiğinde, bilgi www.tim.org.tr adresinde ve TİM mobil uygulamasında paylaşılacaktır.

21 Eylül-2 Ekim 2020 – İkili İş Görüşmeleri (Zoom programı aracılığı ile – https://zoom.us/)

Şili, Peru, Kolombiya, Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti kapsamında;

  • Heyete şirket ortağı kadın olan veya yönetim kurulunda kadın üyesi bulunan firmalar katılabilecektir.
  • Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
  • Heyete katılımı için başvuru ve ödemelerin son güne bırakılmaması önem arz etmektedir.
  • Heyete katılım, başvuru formunun doldurulup ödeme yapılması ile kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
  • Türk katılımcı listesi ve sektörler kesinleştikten sonra firma eşleştirme çalışması gerçekleştirilecek olup, yabancı potansiyel satın alımcılar etkinliğe davet edilecektir.
  • B2B görüşmeleri esnasında katılımcı firmalarımız eşleştirme yapılan yabancı firmalarla bireysel olarak görüşecektir. İhtiyaç halinde tercümanlık hizmeti verilecektir.

Kaynak: TİM Duyurusu
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here