Ana sayfa Haberler 2019’un en ekonomik seyahat destinasyonları

2019’un en ekonomik seyahat destinasyonları

308
0

The Post Office şirketinin 11’inci kez yayımladığı Worlwide Holiday Costs Barometer raporu ile 2019’un en uygun fiyatlı seyahat destinasyonları belli oldu.

Rapor kapsamında bazı seyahat ögelerinin fiyatları ele alınıyor: bir şişe şarapla birlikte iki kişilik kapsamlı bir akşam yemeği, alkolsüz ve alkollü içecekler, güneş kremi ve sinek ilacı.

İncelenen 42 ülke arasında Bulgaristan’ın Sunny Beach bölgesi ikinci kez en ucuz destinasyon olarak belirlendi.

Listede Bulgaristan’ın ardından Türkiye’den Marmaris ve Portekiz’de bulunan Algarve geliyor.

Ayrıca Kenya ve Bali bu senenin listesinde ilk 10’a giriş yapan ülkeler.

Raporda dikkat çeken nokta ise incelenen 42 destinasyondan 19’unda seyahat fiyatlarının geçen yıla oranla düşüş göstermesi oldu.

 

Worldwide Holiday Costs Barometer 2019’a göre en ucuz seyahat destinasyonları:

1- Sunny Beach, Bulgaristan – 36.03 euro

2- Marmaris, Türkiye – 45.23 euro

3- Algarve, Portekiz – 50.11 euro

4- Costa del Sol, İspanya – 54.12 euro

5- Prag, Çek Cumhuriyeti – 56.88 euro

 

 

 

 


Kaynak: postoffice.co.uk
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here