Ana sayfa Muhasebe 2019-04-05-06 aylarına ait Muhtasar beyannamesi “Muhtasar prim beyannamesi” ile mi bildirilecektir?

2019-04-05-06 aylarına ait Muhtasar beyannamesi “Muhtasar prim beyannamesi” ile mi bildirilecektir?

531
0
2019 / 04-05.06.Dönemi Muhtasar Vergi Beyanı Eski Yöntemle mi verilecek, yoksa muhtasar ve prim beyannamesi ile mi bildirilecektir?

2019/04-05-06 dönem Muhtasar beyanname eski yöntem ile verilecektir.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesini Elektronik Ortamda Mevcut E- Beyanname Şifresinden Ayrı Olarak Alınacak İlave Bir Şifre İle Gönderebilmesine İlişkin Sirküler Taslağı Hazırlandı

Defter beyan sisteminde bazı mükelleflerin Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesini göremiyorum. Sebebi nedir?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here