Ana sayfa Muhasebe 2018 yıllık gelir vergisi beyannamesinin işyeri bilgilerini nasıl dolduracağım?

2018 yıllık gelir vergisi beyannamesinin işyeri bilgilerini nasıl dolduracağım?

1308
0

2018 yıllık gelir beyannamesinde getirilen işyeri bilgileri okul servisi işi ile meşgul olan bir işletme bu kısmı nasıl doldurması gerekir?

Ticari plakalı araçla faaliyet yürütmekteyim kutucuğu işaretlenir. Tablodaki bilgiler girilir. Beyannamenin teknik düzenlenmesi için GİB e beyan bölümünden bilgi alınız.

 

 


Kaynak: İSMMMO
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


BENZER İÇERİKLER

Yıllık gelir vergisi beyannamesinde ekler kısmını doldurmalı mıyım?

 

 

 

Defter Beyan Sistemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi ile İlgili Bilgilendirme

 

 

 

2018 Dönemi Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesinde Değişiklik Yapılması

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here