Ana sayfa Duyurular 18 Haziran 2019 Tarihli Tl Cinsi Kira Sertifikası İhraç Sonucuna İlişkin Basın...

18 Haziran 2019 Tarihli Tl Cinsi Kira Sertifikası İhraç Sonucuna İlişkin Basın Duyurusu

358
0

18 Haziran 2019 Tarihli Tl Cinsi Kira Sertifikası İhraç Sonucuna İlişkin Basın Duyurusu

Bakanlığımızca 18 Haziran 2019 tarihinde, 1.605.960.000,00 TL tutarında 19 Haziran 2019 valörlü, 16 Haziran 2021 itfa tarihli ve TRD160621T17 ISIN kodlu kira sertifikası ihracı gerçekleştirilmiştir.

Kira sertifikası almaya hak kazanan bankalara, satış tutarları bilgisi 18 Haziran 2019 Salı günü İHS (T.C. Merkez Bankası Ödeme Sistemleri İhale Sistemi) vasıtasıyla T.C. Merkez Bankası tarafından iletilecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

 

 


Kaynak: Hazine ve Maliye Bakanlığı
Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here