Ana sayfa Etkinlikler 11 Ocak’ta saat 18:30’da Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu’nda Change with Business...

11 Ocak’ta saat 18:30’da Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu’nda Change with Business Talks: “Etkinizi Zirveye Taşıyın”

2346
0

“Sosyal girişimlerin sürdürülebilirliklerini sağlayarak sosyal etkilerini artırmaları amacıyla 2018 Haziran ayı sonuna kadar her ay gerçekleştirilecek “Change with Business Talks” serisine davetlisiniz. Bu konuşmada, halihazırda bir sosyal girişim işleten ya da kurmayı planlayan sosyal girişimciler için etki odaklı düşünmenin kilit unsur olduğu pratik bir yaklaşımla ilgili bilgi ve deneyim paylaşımı yapılacaktır.”

11 Ocak’ta saat 18:30 – 20:00 arasında Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu’nda yapılacak etkinliğe katılmak için Kayıt Linkine Tıklayınız

Yasal Uyarı: Bu yazıdaki bilgiler sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen bilgilerden yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgilerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here