Ana sayfa SGK 01.01.2023 öncesine ait GSS borçlarının silinmesiyle ilgili bir değişiklik var mıdır?

  01.01.2023 öncesine ait GSS borçlarının silinmesiyle ilgili bir değişiklik var mıdır?

  120
  0

  Bazı muhasebe forumlarında, 01.01.2023 öncesine ait GSS Borçlarının silineceği yazılmış. Ancak Ben bunla ilgili bir değişiklik bulamadım. Genel sağlık sigortası 1/1/2023 öncesi borçların silinmesiyle ilgili bir değişiklik var mıdır?

  GSS (Genel Sağlık Sigortası) ve Bağ-Kur prim borçlularına halen sunulmakta olan sağlık hizmetinin 2023 yılı sonuna kadar devam etmesine karar verildi. GSS borçlarının silinmesine ilişkin henüz yasal düzenleme bulunmamaktadır.


  Kaynak: İSMMMO
  Yasal Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Muhasebenews veya ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir.


  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here